משכנתא - זה רע?

כל הזמן מספרים לנו שמשכנתא זה דבר רע. להימנע מנטילת משכנתא כי זה לא נגמר וכי התשלומים רק עולים ועולים עד כדי פגיעה בחיי המשפחה. אמירות אלה נכונות רק שהם לצערי נאמרות לאחר מעשה, ובדרך כלל אחרי הרבה זמן מנטילת המשכנתא. בהתחלה בואו נודה על האמת שכנראה לקחנו משכנתא כי היינו חייבים ולא הייתה בידינו ברירה אחרת.

מה זה משכנתא?

משכנתא הינה מוצר לכל דבר, כסף למימון בנייה עצמית או רכישת נכס נדל"ני שהבנק נותן ללקוחות המבקשים, בתמורה למישכון אותו נכס.

בתמורה לכסף שלוקחים במסגרת המשכנתא הבנקים גובים ריבית והצמדה. שזה נקרא מחיר המשכנתא. רוב הבנקים במדינת ישראל היום מספקים שירות זה, והוא מהווה מקור הכנסה לא מבוטל עבורם.

מחיר המשכנתא משתנה מבנק לבנק ומלקוח לאחר.

משכנתא - סיפור כואב?

סיפור המשכנתא הוא סיפור מורכב לרובנו. הרי כמה פעמים יוצא לכל אחד מאיתנו לקחת משכנתא? פעם אחת? פעמיים? לקיחת משכנתא באופן פרטי וללא התייעצות עם בעל מקצוע עלול לעלות הרבה כסף בזמן שאתם צריכים כל שקל.

תזכרו שהבנקים מעוניינים למכור לכם כסף (ולא משנה איך זה נקרא - הלוואה או משכנתא) במחיר הכי גבוהה שהם יכולים.

להגיע עצמאית לבנקים ללא הבנה בתחום עלול להיות מסוכן לכם ואפילו יכול למנוע מכם קבלת הכסף שאתם מבקשים.
במסגרת הייעוץ והליווי לקבלת משכנתא ללקוחות שפנו אליי, גיליתי כמה כסף ניתן לחסוך בעסקת המשכנתא אם מנהלים את זה נכון. ואני מדבר על חסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים.
חברים, אני מודעת ללחץ שלכם לקבל את הכסף , דבר שגורם לכם לרוץ חיש מהר לבנק... תאטו רגע. תתקשרו ותבואו לפגישת ייעוץ, ללא כל התחייבות ואתם עשויים לחסוך הרבה זמן וכסף.

תגובות